آیا پزشک شما پیشنهاد کرده است که با یک متخصص قلب وقت بگیرید؟ آیا از قرار ملاقات احساس نگرانی می کنید؟ دلایل متعددی وجود دارد که چرا بیمار از متخصص در ناحیه قلب کمک می گیرد. این که آیا علائم خاصی را تجربه کرده اید یا نوعی ژنتیک برای مسائل مربوط به قلب دارید ، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که قرار ملاقات بگذارید.

سوفل قلب یا آریتمی

احتمالاً پزشک شما در هر ملاقات به قلب شما گوش می دهد. چه برای معاینه مراجعه کنید و چه احساس متخصص قلب در مشهد آب و هوا دارید ، پزشک از گوشی پزشکی خارج می شود. حتی اگر شما آن را به یک مرکز مراقبت های فوری یا اورژانس تبدیل کنید ، می توانید مطمئن باشید که کسی قلب شما را بررسی می کند. در این مدت ، پزشک ممکن است چیزی نامنظم در ضربان قلب شما بشنود. ممکن است قلب بیش از حد سریع بتپد یا به طور غیر همزمان هماهنگ می تپد.

اغلب به عنوان سوفل قلبی یا آریتمی نامیده می شود ، احتمالاً بیشتر از آنچه تصور می کنید شایع است. گاهی اوقات کودکان با یک سوفل تشخیص داده می شوند تا در عرض چند سال کوتاه از آن خارج شوند. به محض اینکه پزشک متوجه بی نظمی ها شد ، بیمار را برای معاینه به متخصص قلب می فرستد. این ممکن است مستلزم انجام EKG یا آزمایش دیگری باشد تا بتوانید تصور بهتری از آنچه در حال رخ دادن است داشته باشید.

تاریخچه بیماریهای قلبی

آیا بیماری قلبی در خانواده شما وجود دارد؟ حتی اگر علائم خاصی را تجربه نکرده اید ، بهتر است به متخصص قلب مراجعه کنید. او می تواند کارهایی فراتر از بررسی شما و بررسی مشکلات انجام دهد. همچنین ممکن است در مورد شرایطی که مستعد ابتلا به آن هستید اطلاعات بیشتری کسب کنید و راه های مقابله با آن یا کاهش شانس تجربه آن را بیاموزید.